info@JUSU-MEBELES.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikala tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai - Sīkāka informācija .

Informācija par piegādi


Interneta veikals JUSU-MEBELES.lv piedāvā piegādi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā 2 - 8 dienu laikā. Jūs varat izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Preces piegāde ar kurjeriem

  • Kurjera piegāde JUSU-MEBELES.lv visā Latvijā
  • Piegādes cena no 19.00€ visā Latvijā

Saņemiet preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad JUSU-MEBELES.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar ar online maksājumu, gan ar bankas pārskaitījumu. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Pašizvede no Noliktavas

  • Pašizvede no Noliktavas, Strazdumuižas iela 74, Rīga, Latvija, LV-1024
    - noliktavas apmeklējums, tikai iepriekš vienojoties:
  • Bezmaksas

OMNIVA pakomāti

  • Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu
  • Piegādes cena 2.88€ līdz 30kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā

Saņemiet preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu JUSU-MEBELES.lv interneta veikalā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu augstāk). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no JUSU-MEBELES.lv rēķinu pa e-pastu) vai arī ar bankas karti pie preces saņemšanas (maksimālā viena pasūtījuma summa ir 200 eiro). Šim piegādes veidam nav iespējams līzings. 1-2 darba dienas pēc tam, kad JUSU-MEBELES.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: OMNIVA pakomāti.